ÜRÜN GRUPLARIMIZ

ÜRÜN GRUPLARIMIZ / BESİN TAKVİYELERİ

BESİN TAKVİYELERİ

Besin takviyeleri, yeterli miktarlarda tüketilmeyen besinlerin tedarik edilmesini sağlamak amacıyla üretilir. Besin takviyeleri, hap, tablet, kapsül ve sıvı formunda sağlanan vitaminler, mineraller, aminoasitler, yağ asitleri ve diğer maddeler olabilir.

 

Besin takviyeleri, çeşitli dozlarda ve farklı kombinasyonlarda mevcuttur. Bununla birlikte, insan vücudunun işlev göstermesi için, her besinden sadece belirli bir miktar gerekmektedir ve daha yüksek miktarlar, daha iyi bir etki yaratmayabilir. Bazı maddeler, yüksek dozlarda olumsuz etki gösterebilir ve zararlı olabilir. Tüketici sağlığını korumak amacıyla, takviyeler sadece uygun bir günlük doz önerisi ve o dozun aşılmaması için uyarı ifadesiyle birlikte yasal olarak satılabilir.

 

Besin takviyeleri özellikle kadınlar için gebelik döneminde doktorlar tarafından tavsiye edilir. 

 

Martı Ecza Deposu, insan sağlığı için günlük vitamin ve mineral gibi ihtiyaçları karşılamak üzere üretilen besin takviyelerini satışa sunar. Ancak belirtmekte fayda var: Takviyeler, dengeli ve sağlıklı bir beslenmenin yerini tutmaz. Bol miktarda meyve, sebze, tam tahıl, yeterli protein ve sağlıklı yağlar içeren bir diyet, normalde sağlık için gerekli olan tüm besinleri sağlamalıdır. 

Ürün Adı : BESİN TAKVİYELERİ

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf