ÜRÜN GRUPLARIMIZ

ÜRÜN GRUPLARIMIZ / TIBBİ İLAÇLAR

TIBBİ İLAÇLAR

İlaç, canlı hücre üzerinde meydana getirdiği tesir ile bir hastalığın teşhisini, iyileştirilmesi veya semptomlarının azaltılması amacıyla tedavisini veya bu hastalıktan korunmayı mümkün kılan, canlılara değişik uygulama yöntemleri ile verilen doğal, yarı sentetik veya sentetik kimyasal preparatların genel adıdır. Ticari ilaçlar ilaç firmaları tarafından üretilir ve genellikle patentlidir. Etken maddesinin patent süresi dolmuş ve birden çok firmanın üretebildiği ilaçlara ise jenerik ilaçlar denir. İlaçlar uygulama yoluna, kimyasal özelliklerine ve etkilediği biyolojik sitemlere göre sınırlandırılabilir.

 

Martı Ecza Deposu, dünyanın önde gelen ilaç şirketleri tarafından üretilen her türlü tıbbi ilaca ulaşmanızı sağlar. İnsanların yaşamlarını iyileştirmek için tedavi amaçlı üretilen bu ilaçar hem birinci basamak hekimler hem de uzman hekimler tarafından tarafından reçete edilmektedir. Ayrıca Martı Ecza Deposu, tıbbi ilaç satışında bütün yasal mevzuatları takip ederek bu mevzuatlara göre hareket eder.

 

Martı Ecza Deposu, ihtiyaca göre her türlü tıbbi ilaca ulaşmanız için, yağ bazlı merhemden bu bazlı kreme, oral yolla alınan tabletlerden şuruba, losyondan spreye kadar ilacın tüm farmösetik türlerini satışa sunar.

 

Martı Ecza Deposu, sahip olduğu geniş tedarik zinciri sayesinde müşterilerin talep ettiği MARKA ve MUADİL ilaçları piyasa şartlarında temin ederek ulaştırmaktadır. Çok geniş bir ilaç çeşidine sahip olması nedeni ile müşterilerin talepleri, ülke ve pazar koşullarına göre öneriler, teklif aşamasında daha hızlı bir çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

Ürün Adı : TIBBİ İLAÇLAR

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf